Informácie

Informácie

INFORMÁCIE O NAŠICH NÍZKOENERGETICKÝCH STAVANÝCH DOMOCH

POZEMOK

Pozemky vieme vyhľadať podľa prianí a požiadaviek zákazníkov. Výstavbu domov poskytujeme aj na pozemkoch, ktoré už vlastní klient.

GARANCIA KVALITY

Poskytujeme dokonalú technickú dokumentáciu, zabezpečujeme kvalitnú statiku stavieb, prepracovaný systém riadenia výroby, stála kontrola kvality počas procesu výroby aj výstupnej kontroly, výstavba v každom ročnom období – počasie neovplyvňuje výrobu, rýchla výstavba počas 3 až 4 mesiacov, rýchlosť a presnosť montáže a výroby, vysoká kvalita za nízku cenu.

DOMY ODOLNÉ VOČI POČASIU

Naše domy poskytujú dokonalú vetrotesnoť a minimálne tepelné straty sú chránené pred vlhkosťou a prenikaniu vlhkosti do stavby. Predchádza vzniku kondenzátu, vďaka perfektnej izolácií obvodového plášťa paropriepustnou fóliou, spolu dokonalá izolácia medzier okien a stien zabezpečuje dokonalú ochranu pred poveternostnými vplyvmi. V zime dom poskytuje teplo a počas leta príjemnú klímu. Zabezpečuje to samotná konštrukcia domu a kvalitné materiály.

BEZPEČNOSŤ DOMOV JE NA PRVOM MIESTE

Bezpečnosť našich domov je pre nás veľmi dôležitá. Stenové a stropné panely po postavení tvoria staticky bezpečnú sústavu. Dom je nadimenzovaný na extrémne poveternostné podmienky ( dažde, mrazy, silný vietor až 270km/hod. a podobne ) a zaťaženie ( v dôsledku nadstavby a podobne ). Navyše domy sú odolné voči požiarom vďaka oplášteniu stavebných panelov. Drevená konštrukcia z KVH hranolov pri požiari stojí, nedeformuje sa, neláme sa, zuhoľnatená vrstva zabraňuje ďalším účinkom plameňa. Naše domy pozostávajú z KVH hranolov, ktoré majú dlhšiu trvácnosť ako tehla ( 300 rokov ) a životnosť ako murovaný dom.

EKOLÓGIA JE PRE NÁS DÔLEŽITÁ

Domy sú stavané z ekologických, recyklovateľných a zdraviu nezávadných materiálov. Hlavným stavebných materiálom je drevo. Drevo je prírodný materiál, schopný vyrovnávať vlhkosť a tým regulovať vlhkosť prostredia v dome. Ideálny domov pre alergikov a astmatikov ( netvoria sa plesne, kondenzáty a podobne ).

ÚSPORA ENERGIÍ

Naše domy Vám pomôžu ušetriť až 76% režijných nákladov na energie oproti murovanému domu. Ušetrenie sa pohybujú na hranici pasívnych domov a navyše murovaný dom o rozmere 100m² sú drahšie o 25.000 € ako naše domy o rovnakej rozlohe.

Úspora